Ви тут: Головна > Новини > Розквітли квіти на картинах

Розквітли квіти на картинах

Дошкільний навчальний заклад №27 «Мальва» чарує своїм різнобарв’ям  і дорослих і дітей. З ранньої весни до пізньої осені його територію прикрашають квіти, дбайливо посаджені та доглянуті працівниками садочка. А яблуневий сад навесні чарує буйним цвітом, влітку дарує прохолоду, а восени пригощає запашними плодами.  

Читати далі

Але така краса відтепер не лише на вулиці, але й у приміщенні садочка. Квіти розквітли на картинах, які створили із солоного тіста вчителі-логопеди Наталія Шевчук та Наталія Тіторчук. 

 

Створення виробів із солоного тіста, особливо картин, кропітка та довготривала робота. Спочатку педагоги продумали ескіз роботи, за перевіреним рецептом замісили тісто і почали творити. Було дивно і цікаво спостерігати за тим, як такий простий матеріал в  руках фахівців перетворюється на  соняшники, маки, мальви… Від початку створення картини до повністю готового виробу проходить тривалий час. Адже, після того, як вироби повністю просохли,  їх розфарбували, лакували з усіх сторін та оформили у рамки.

Наразі холи дошкільного закладу прикрашають картини, створені руками вчителів-логопедів: «Рум’яні яблука», «Запашні груші», «Український пейзаж», «Маки», «Ромашки у вазі», «Троянди», «Соняшники біля тину», «Братки», «Мальви».

Роботами колег захоплюються працівники та гості закладу, а діти намагаються повторити їх у ліпленні з пластеліну та муле-патату.