Ви тут: Головна > Новини > Зростаємо ввічливими малятами

Зростаємо ввічливими малятами

Морально-етичне виховання дітей дошкільного віку є актуальним питанням сьогодення. Для формування навичок моральної поведінки у дітей педагоги використовують різноманітні засоби, методи та прийоми. Одним з таких є морально-етична бесіда, до якої вихователь Алла Віталіївна Колеснік запросила дітей старшої групи «Посмішка».

Читати  далі

Перш ніж вести діалог на тему: «Якими мають бути стосунки з близькими людьми», вихованці пригадали, кого ми вважаємо «близькими» і як вітаємося з людьми нашого оточення. Допомогла їм у цьому гра «Я_й_Це», в ході якої діти навчилися встановлювати особисті межі.

Бесіда за змістом вірша Н.Григор’євої  «Мама захворіла» та обговорення змодельованих ситуації забезпечили дітям мовленнєву активність та виявили розуміння дітьми сутності турботливого ставлення до людей.

Своє вміння характеризувати та оцінювати вчинки інших діти показали в ході гри «Оціни вчинок».

Під час гри «Підбери емоцію» вихованці  розрізняли та називали емоційні стани оточуючих.

У дружньому колі у грі «Корисні поради» діти закріпили правила поведінки з близькими та познайомилися з «Колом вибору», яке пропонує приємні рішення для конфліктних ситуацій.

У ході морально-етичної бесіди діти зробили важливий висновок – стався до інших людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе!