Ви тут: Головна > Новини > Карнавал веселих Сніговиків “Мальви”

Карнавал веселих Сніговиків “Мальви”

Уже стало традицією нашого  дошкільного закладу «Мальва» приймати участь в оформленні центральної  площі міста до новорічно -різдвяних свят .

Читати далі

Так,  у минулих роках це  була  композиція новорічного карнавалу,   ніжні ангелочки,  незвичайна ялинка  та інше. Цього року також  долучилися до створення   карнавалу Сніговиків, які ніколи не розтануть, адже яка зима без них?

Думок  було багато, адже творчість – це складний процес.  В результаті була ухвалена пропозиція  від Олени Цибульської – виготовити сніговиків в образі  хлопчика, який везе дівчинку на санчатах. А Наталія Шевчук запропонувала  санчата  використовувати для фотозони, а сніговика- дівчинку поставити  поряд.

Наші майстри Володимир Гусєв, Петро Ніколов та Петро Бондар  спорудили дерев’яний  каркас   та  змайстрували казкові  санчата.  Приємно  було, що   допомогу прийшла  Інна Бондар з творчими ідеями.

Декілька днів золоті руки Світлани Крижевської, Майї Хворостяної, виготовляли  «дітей – сніговичків», а гарний настрій   для них  створила Наталія Шевчук , додавши гарну посмішку та веселий погляд.

Ми впевнені, що креативність наших   колег перенесе  відвідувачів Карнавалу веселих сніговиків у чарівний казковий світ та  створить святковий настрій!