Ви тут: Головна > Новини > Лексико-граматичне заняття “Як козаки по сіль ходили”

Лексико-граматичне заняття “Як козаки по сіль ходили”

Українське козацтво дивує, захоплює та надихає на позитивні вчинки. От і малят з групи «Чомусики» вразила історія «Як козаки по сіль ходили».

Читати далі

Діти вирішили допомогти козакам та разом з вчителем-логопедом Наталією Шевчук вирушили у цікаву пригоду.

Спочатку дошкільнята зарядились енергією і силою від самомасажу камінчиками. Далі  допомогли козакам зібрати в дорогу самі необхідні речі у дидактичній грі «Четвертий зайвий».

Вихованців старшої підгрупи Наталія Олександрівна вчила вірно називати слова – назви членів родини в однині та множині, використовуючи різні відмінки.

Далі на них чекав незвичайний міст, пройти який може лише найсміливіший та найуважніший. Дошкільнята відтворювали ритмічний малюнок під музику:  діти молодшої підгрупи орієнтувались на зорові підказки (картинки), а старші – на закодовані символи.

Всі  «чомусики» справились з заданням і прийшли до самого розбійника, а він не лише сіль забрав, а вже почав шкодити українцям. Менші дітки робили нашу країну знову квітучою, прикрасивши її наліпками з народними та державними символами (гра «Символи України»), а старші за допомогою дидактичного посібника «Кільця Луллія» вселяли в козака найкращі якості (дидактична вправа «Козак який?»).

Злякався розбійник таких кмітливих малят тай віддав їм сіль, найменші дітки, на радощах, промовили забавлянку «Гу-ту –ту, вари кашку круту»,  а старші за допомогою методу наочного моделювання вивчили прислів’я про козаків «Козак сам не поїсть, а коня нагодує».