Адміністрація

Осінська Людмила Георгіївна,  завідувач (директор)народилась 11вересня 1956р.

Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1974р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією «Вихователь дитячого садка»; Київський Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова у 1987р. за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)», присвоєна кваліфікація  викладача дошкільної педагогіки і психології, методиста по дошкільному вихованню.

З 15 жовтня 1974р. працювала вихователем, з 26 березня 1986р. працює завідувачем дошкільного навчального закладу № 27 «Мальва».

Атестована у 2019р. на відповідність займаній посаді. Нагороджена знаком народної пошани – медаллю  «30 років Незалежності України»,  Грамотами та Подяками Бердичівської міської ради та управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради, управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації , Почесною грамотою Міністерства освіти України, знаком «Відмінник освіти України», нагрудним знаком «За досягнення в освіті». 

 

 

Горбонос Наталія Петрівна, вихователь-методист,  керівник гуртка  “Читайлик”,  народилась 27 серпня 1978р.

Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1997р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією «Вихователь дітей дошкільного віку»; Житомирський державний педагогічний університет ім. І. Франка у 2003р. за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула  кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.

З 11 березня 2005р. працювала вихователем дошкільного навчального закладу №27, з 10грудня 2010р. працює вихователем-методистом.

У 2017р. атестована на присвоєння І кваліфікаційної категорії.  Нагороджена Почесною Грамотою, Грамотами та Подяками управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради, Дипломом ІІ ступеня управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації.

 

 

Бондар Інна Миколаївна, сестра медична, народилась 6 лютого 1974р.

Закінчила Бердичівське медичне училище у 1993р. по спеціальності “сестринська справа”.  Працювала у фізіотерапевтичному відділенні міської лікарні медичною сестрою з фізіотерапії.

З 17 грудня 2018р. працює сестрою медичною у дошкільному навчальному закладі  №27.

В 2021р. атестована на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії. Нагороджена Грамотою Бердичівської міської ради.

 

 

Лобанчук Людмила Василівна, завідувач господарства, народилась 24 травня 1961р.

Закінчила Житомирське професійно-технічне училище  по спеціальності  “секретар-друкарка”.

З 1979 року працювала на підприємствах харчової галузі міста,  в центральній міській лікарні.

З 13 грудня 2018р. працює завідувачем господарства дошкільного навчального закладу №27. Нагороджена Подякою Бердичівської міської ради.