Вузькі спеціалісти

      Гусєва Світлана Володимирівна,  практичний психолог, музичний керівник,  народилась 23 серпня 1981р.

Бердичівське педагогічне училище у 2001р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку, організатор музичної діяльності в дошкільному закладі; Житомирський державний університет ім. І. Франка у 2004р. за  спеціальністю «Початкове навчання. Психологія» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, практичного психолога у закладах освіти.

Педагогічну діяльність розпочала з 13 грудня 2001р.  у ДНЗ № 15,  з 17 лютого 2004р.   працювала  вихователем, з 28 січня 2019р. працює практичним психологом ДНЗ №27.

У 2018р. за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії”. Нагороджена Почесними Грамотами управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради.

 

 

 

Колійчук Юлія Йосипівна,  інструктор з фізкультури, народилась  15 травня  1977р.

Закінчила у 2013 році Бердичівський педагогічноий коледж  за спеціальністю «Дошкільна освіта»,  здобула  кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку;   у 2016році  здобула ступінь бакалавра  у Житомирському державному університеті ім.І.Франка  за напрямом Дошкільна освіта  та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку.

Навчається  у Вінницькому  державному педагогічному університеті  ім.М.Коцюбинського, факультет дошкільної, початкової освіти (1 курс, ступінь магістра).

З  липня 2019р. працює інструктором  з  фізкультури  ДНЗ № 27.

 

 

Тіторчук Наталія Сергіївна, вчитель-логопед групи “Перлинка”, народилась19 березня1975р.

Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1994р. по спеціальності “Дошкільне виховання”, за кваліфікацією вихователь в дошкільних закладах; Київський Національний педагогічний університет ім.Драгоманова у 2011р. за спеціальністю “Дефектологія” та здобула кваліфікацію логопеда; вчителя початкових класів шкіл для дітей з порушеннями мовлення.

З 15 жовтня 2001р. розпочала педагогічну діяльність на посаді вихователя у ДНЗ №27, з 01 вересня 2010р. працює вчителем-логопедом.

У 2019р. за наслідками атестації присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст  першої категорії”. Нагороджена Грамотами та Почесною Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

Хворостяна Ольга Юріївна,  вчитель-логопед групи “Чомусики”, народилась 03 лютого  1997р. 

   Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2017р. по спеціальності “Дошкільна освіта”, за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку, вихователь логопедичних груп.

    Навчається на 3 курсі Київського університету ім. Драгоманова, факультет корекційної педагогіки та логопедії.

    З 17 липня 2017р. працювала вихователем дошкільного навчального закладу №27,  з травня 2019р.  працює  вчителем -логопедом. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.