Зустрічай, садок дитячий

У дитячому садочку «Мальва» є  гарна традиція святкування початку навчального року.  У перший осінній день педагоги влаштували для дошколяриків  свято «Зустрічай, садок дитячий». 

Читати  далі

[…]

Доріжки “Мальви” розвивають малюків

Дитсадочок –  друга домівка для дітей. І головне завдання – створення для них таких умов, щоб дошкільнятам  було затишно, цікаво, весело, щоб у їхній  пам’яті залишилися яскраві незабутні враження про перебування у ньому.

Читати далі […]

Липень у “Веселці”

Захоплюючим та сповненим вражень видався липень у «Веселці».

Читати далі

[…]

В садочок ходять залюбки маленькі “калинчата”

У  садочку «Мальва» дітлахам ніколи сумувати, адже літо – пора розваг і відпочинку!  У групу «Калинка» малюки поспішають з радістю, адже стільки цікавого тут їх чекає.

Читати далі

[…]

Загадковий світ емоцій

Літо у дитсадку «Мальва»-  пора розваг та казкових пригод, які супроводжуються яскравими емоціями дітей, відображаючи їх внутрішній стан. Як навчити дітей бачити, відчувати розуміти та відрізняти свої емоції та оточуючих?

Читай далі […]

Любе літечко прийшло, діткам радість принесло!

Дошкільнята старшої групи «Чомусики» протягом червня досліджували природу, аплікували, малювали, співали пісні, грали на музичних інструментах, годували улюблених тварин, ліпили з піску замки, пасочки, торти, кекси тощо.

 

Читати далі […]

Хто із спортом дружить, завжди буде дужий

Літо – це найкраща  пора для зміцнення та оздоровлення організму.    У нашому дошкільному навчальному закладі  «Мальва»  створені гарні умови для  фізичного розвитку та рухової активності дітей.

Читати  далі

[…]

Чарівний світ музики

Кожного літнього ранку дитячий садок зустрічає дітей веселою музикою, це забезпечує дітям гарний настрій.

 

Читати   далі

[…]

Цікаве літо в “Посмішці”

Літня пора – це час для розваг, веселощів, цікавих занять на свіжому повітрі. Як діти проводять час в садку влітку, спитаєте ви? І я вас запевняю, в нашій «Мальві» малята точно не сумують.      

Читати далі

[…]

Логопедичні заняття в адаптивний період карантину

 З початком роботи дошкільного закладу в адаптивний період  карантину  у групах  «Перлинка» і «Чомусики» продовжились логопедичні заняття. Співпраця вчителя-логопеда Наталії Сергіївни Тіторчук з сім’ями вихованців відбувалася в період  дистанційного навчання, але ніщо не замінить безпосереднього спілкування фахівця з дитиною.

Читати далі

[…]

 Page 1 of 9  1  2  3  4  5 » ...  Last »