Будемо дружити та у мирі жити

 Ось вже вкотре 21 вересня на чудовій українській землі  відзначається Міжнародний День Миру,  коли природа ще сповнена життєвих сил і неповторних барв.

Читати далі

[…]

“Посмішата” – кухарята

Заняття творчістю у дошкільному віці корисно, тому що допомагає розвинути не тільки навички, але й особистісні якості. Одним із матеріалів для проявлення творчих здібностей вихованців старшої групи «Посмішка» стало тісто.

Дивитись далі

[…]

Розквітли квіти на картинах

Дошкільний навчальний заклад №27 «Мальва» чарує своїм різнобарв’ям  і дорослих і дітей. З ранньої весни до пізньої осені його територію прикрашають квіти, дбайливо посаджені та доглянуті працівниками садочка. А яблуневий сад навесні чарує буйним цвітом, влітку дарує прохолоду, а восени пригощає запашними плодами.  

Читати далі […]

Літні ігри з водою

Чи зустрічали ви хоч одну дитину, яка б була байдужа до води? Звичайно ж ні – дітей не відтягнути від моря, річки чи просто великої миски з водою.

Читати далі

[…]

День квітів у “Мальві”

Тільки влітку так багато фарб і весь світ стає різнобарвним та красивим завдяки квітам!

Читати  далі

[…]

Ой на Івана, ой на Купала

Сьогодні в нашому дитсадку  “Мальва” відбулося чудове обрядове свято –  Івана Купала.

Читати далі

[…]

Пісочна казкова країна

Щоденно діти дитсадка №27 «Мальва» мають можливість поринати у  казковий світ піску, адже це чудовий природний матеріал для сенсорного сприйняття навколишнього світу і розвитку моторики рук дітей.

Читати  далі

[…]

День таємниць театру

Кожен день у «Мальві» – особливий, адже різноманіття свят і заходів  – вражає!

Читати далі

[…]

Дошкільнята вирушають в турпохід

Період оздоровлення та захоплюючих розваг у «Мальві» продовжується! Наповнити цей час цікавим змістом та забезпечити рухову активність дошкільнятам допомагають туристичні походи.

Читати далі

[…]

Малі олімпійські ігри у “Мальві”

В той час,  коли весь світ слідкує за футбольним чемпіонатом Євро -2020, інструктор з фізкультури  Юлія Йосипівна Колійчук  організувала малі олімпійські ігри для вихованців старшої групи «Веселка».

Читати  далі

[…]

 Page 1 of 12  1  2  3  4  5 » ...  Last »