З вірою і надією у День захисту дітей

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Діти – найдорожчий скарб, наша радість, наше майбутнє, а значить, майбутнє нашої України.

Читати далі

[…]

Вітання майбутнім першокласникам

Наші милі діти, наші чудові вихованці груп «Посмішка», «Перлинка» та «Чомусики»,  вітаємо вас з випускним!

Читати  далі

[…]

Посади калину – відроди Україну

У травневі дні колектив дошкільного навчального закладу «Мальва» зібрався для того, щоб впорядкувати та озеленити територію установи: прополоти квітники, висадити квіти.

Читати далі

[…]

Дбати про безпеку – важливе вміння

Пропонуємо для розгляду з дітьми плакати, які акцентують увагу на тому, що не слід брати в руки знайдені підозрілі  предмети, зокрема, дитячі іграшки, різні пакунки та гаджети, які попри їх привабливість, можуть нести небезпеку.

Читати далі

[…]

Малечі про небезпечні предмети

 Щоб уникнути ризики, пов’язані із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами та правила поводження з ними, пропонуємо переглянути разом з дітьми мультфільми: “Безпечні канікули”, “Лісовий скарб”, “Повітряний змій”.

Читати  далі

[…]

Мінна безпека Не без Пека

  Міністерство освіти України пропонує  посібник-книгу  “Мінна безпека Не без Пека”  у вигляді коміксу  про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами  для спільного перегляду дорослих та дітей старшого дошкільного віку.

Читати далі 

[…]

Творчий марафон “Війна. Весна переможе “

Вихованці дошкільного навчального закладу «Мальва» долучились до участі у творчому марафоні  «Війна. Весна переможе».

Читати далі

[…]

Мрії збуваються!

Війна стала для нас не лише стресовою, жахливою, шокуючою та непередбаченою подією, а просто зруйнувала  життя кожного. Ми переживаємо бурю емоцій та почуттів, буває, важно справитися з цим: когось заспокоює молитва, хтось займається волонтерством, хтось починає наводити лад вдома…

Читати  далі […]

Як добре вміти читати

Як добре вміти читати… В цьому дітям старшої групи «Посмішка» допомагає гурток «Читайлик», який проходить за інноваційною методикою Миколи Зайцева.  Девіз методики: “Вчимося, граючись, наглядно і системно!”

Читати далі    […]

Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова

21 лютого вихованці ДНЗ № 27 «Мальва» разом  з педагогами долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Читати далі

[…]

 Page 1 of 13  1  2  3  4  5 » ...  Last »