Вихователі

Дідовець Олена Іванівна, вихователь І молодшої   групи “Сонечко”,  керівник гуртка “Читайлик”,  народилась 6 травня 1969р.

Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1988р. по спеціальності  виховання в дошкільних закладах, за кваліфікацією вихователь в дошкільних закладах.

З 03 травня 1988р. розпочала педагогічну діяльність, з 1 жовтня 1997р. працює вихователем ДНЗ № 27.

У 2018р. за результатами атестації підверджено 11 тарифний розряд. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

Антонюк Аліна Дмитрівна, вихователь І молодшої   групи “Сонечко”,    народилась  12  липня  2003р.

Навчається на 4 курсі  Бердичівського  педагогічного   коледжу  за спеціальністю “Дошкільна освіта”,  кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку.

З 06  вересня  2021р. працює вихователем ДНЗ № 27.

 

Скомаровська Ганна Іванівна, вихователь ІІ молодшої А групи “Веселка”, народилась  25 травня  1992р.

Закінчила  у  2011р.  Бердичівський педколедж за спеціальністю “Дошкільне виховання”, здобула кваліфікацію  організатора фізичного виховання в дошкільному закладі;  у 2015р. – Житомирський державний  університет ім.Івана Франка за спеціальністю Дошкільна освіта, здобула кваліфікацію  організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку.  

Працювала  вихователем у ДНЗ №5, у 2018р. за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст ІІ категорії “;  з 15 лютого 2021р. працює вихователем у ДНЗ №27.  Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

 

Данчевська Марія Вікторівна,  вихователь  ІІ молодшої А групи “Веселка”, народилась  08 березня 1999р.

Закінчила   у 2018р. Вінницький обласний комунальний гуманітарно-педагогічний коледж , спеціальність  “Початкова освіта”  та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, організатора позакласної роботи в школі.

У 2020р. закінчила  комунальний заклад вищої освіти “Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж” за спеціальністю  “Початкова освіта”, здобула кваліфікацію бакалавра, вчителя початкової школи.

З 08 жовтня 2020р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

 

Колеснік Алла Віталіївна, вихователь  старшої  групи “Посмішка”,  керівник гуртка англійської мови, народилась 25  січня 1992р.

Закінчила Бердичівський педагогічний  коледж   у 2011р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією вихователь з правом навчання іноземної мови; Рівненський державний  гуманітарний університет  у 2015р. за спеціальністю дошкільна освіта, здобула кваліфікацію  організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку, вчителя початкової школи.

З 13 грудня  2012р.  працює вихователем  дошкільного навчального закладу №27.

У 2021р.  за результатами атестації  присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст другої категорії”.  Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Бердичівської виконкому міськради.

 

Кондратюк Ірина Олександрівна, вихователь  старшої  групи “Посмішка”,  керівник гуртка англійської мови, народилась 04  серпня 1992р.

Закінчила Бердичівський педагогічний  коледж   у 2011р. за спеціальністю «Дошкільне виховання»,  і здобула кваліфікацію вихователя з правом навчання іноземної мови; Рівненський державний  гуманітарний університет  у 2015р. за спеціальністю дошкільна освіта, здобула кваліфікацію  організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку, вчителя початкової школи.

З 24 лютого  2011р.  працює вихователем  дошкільного навчального закладу №27.

У 2021р. за результатами  атестації присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст другої категорії”. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

 

Захарченко Ірина Сергіївна,  вихователь  середньої групи “Калинка”, народилась 02 вересня 1996р.

У 2016 році закінчила  Бердичівський педагогічний  коледж  за спеціальністю «Дошкільна освіта» та здобула кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку, вихователь дошкільного закладу з правом навчання іноземної мови.

З  25 серпня 2021р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

 

Гавриш Анна Олександрівна, вихователь  середньої групи “Калинка”,   народилась 10 березня 1988р.

Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2008р. за спеціальністю “Дошкільне виховання”, та здобула кваліфікацію керівник образотворчої діяльності в дошкільному закладі; Житомирський державний університет ім.І.Франка у 2012р. за спеціальністю “Біологія” та здобула кваліфікацію біолога, вчителя біології, географії та екології, організатора краєзнавчо-туристичної роботи.
     З 01 серпня 2008р. працює у дошкільному закладі.

У 2018р. за результатами атестації присвоєно  кваліфікаційну категорію “спеціаліст ІІ категорії”. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

Мартинюк Вероніка Юріївна, вихователь  ІІ молодшої Б групи “Грайлики”, керівник гуртка англійської мови, народилась  13 жовтня  1999р.

У 2019році закінчила Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю дошкільна освіта, спеціалізація вихователь дошкільного закладу з правом навчання іноземної мови, професійна кваліфікація  вихователь дітей дошкільного віку. Навчається у Житомирському університеті ім.І.Франка, факультет іноземної філології.

З  липня 2019р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

 

Павлюк  Вероніка Ігорівна, вихователь  ІІ молодшої Б групи “Грайлики”, народилась 09 грудня  1998р.

Закінчила у 2018році Бердичівський  педагогічний коледж за спеціальністю дошкільна освіта, кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку.

У 2020р. закінчила  Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини,  здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр, спеціальність “Середня освіта (Українська мова і література)”, освітня програма Середня освіта (Українська мова і література).  Логопедія,  професійна кваліфікація вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури основної школи, логопед.

З 07 вересня 2017р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

Андрейчук  Юлія  Юріївна,  вихователь  логопедичної Б  групи “Чомусики”, народилась 10 лютого 1996р.

Закінчила Житомирський державний університет ім.Івана Франка у 2018р., здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність Середня освіта, професійна  кваліфікація  магістр середньої освіти (Українська мова і література), вчитель української мови і літератури та англійської мови і світової літератури.

З 03 серпня 2020р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

 

 

 Постригань Юлія Анатоліївна , вихователь логопедичної А групи “Перлинка”,  народилась 29 грудня 1980р.

Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2001р. по спеціальності “Дошкільне виховання”, за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку, керівник образотворчої діяльності; Київський національний педагогічний університет ім.П. Драгоманова  у 2011р. за спеціальністю “Дошкільне виховання”та здобула кваліфікацію організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку, логопеда дошкільних та реабілітаційних закладів.

З 01 вересня 2001р. розпочала педагогічну діяльність  у дошкільному закладі №28, з 01 листопада 2013 р. працює вихователем ДНЗ № 27.

У 2020р. за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст  першої категорії”. Нагороджена Грамотами управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради.

 

 Хворостяна Майя Петрівна, вихователь  логопедичної А групи “Перлинка”, керівник гуртка “Читайлик”,  народилась 1 травня 1965р.

Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1992р. по спеціальності «Виховання в дошкільних закладах», за кваліфікацією вихователь в дошкільних закладах.

З 03 червня 1985р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

У 2019 році  атестована на підтвердження 11 тарифного розряду.

Нагороджена Грамотами управління освіти і науки Бердичівської міськради, Почесною грамотою Житомирської обласної організації.

 

 

 

Кошова Ольга Олегівна, вихователь  логопедичної Б групи “Чомусики”, народилась 21 жовтня 1986р.

Закінчила Бердичівський педколедж у 2007р. по спеціальності “Дошкільне виховання”, за кваліфікацією вихователь дітей з правом навчання іноземної мови;  Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка  у 2010р. за спеціальністю  “Дефектологія” та здобула кваліфікацію логопеда, практичного психолога в закладах освіти.

З 01 грудня 2006 року працює у ДНЗ №27 вихователем.  У 2020р. за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію   “спеціаліст  першої  категорії”.

Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Бердичівської міської ради, Дипломом управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації.