Вихователі

Дідовець Олена Іванівна, вихователь І молодшої  А групи “Сонечко”,  керівник гуртка “Читайлик”,  народилась 6 травня 1969р.

Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1988р. по спеціальності  виховання в дошкільних закладах, за кваліфікацією вихователь в дошкільних закладах.

З 03 травня 1988р. розпочала педагогічну діяльність, з 1 жовтня 1997р. працює вихователем ДНЗ № 27.

У 2018р. за результатами атестації підверджено 11 тарифний розряд. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

 

Степанюк Олена Олександрівна, вихователь І молодшої А групи “Сонечко”, народилась 11 травня  1987р.

Закінчила  у  2009р. Київський національний університет технологій та дизайну  за  спеціальністю “Професійне навчання. Метрологія, стандартизація та сертифікація в машинобудуванні”  та здобула кваліфікацію інженера-викладача з практичного навчання.

Навчається заочно у Бердичівському педагогічному коледжі.

Працювала на виробництві,  вихователем у м. Києві,  з 26 серпня 2020р. працює вихователем у ДНЗ №27.  

 

Колеснік Алла Віталіївна, вихователь  середньої  групи “Посмішка”,  керівник гуртка англійської мови, народилась 25  січня 1992р.

Закінчила Бердичівський педагогічний  коледж   у 2011р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією вихователь з правом навчання іноземної мови; Рівненський державний  гуманітарний університет  у 2015р. за спеціальністю дошкільна освіта, здобула кваліфікацію  організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку, вчителя початкової школи.

З 13 грудня  2012р.  працює вихователем  дошкільного навчального закладу №27. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

Кондратюк Ірина Олександрівна, вихователь  середньої  групи “Посмішка”,  керівник гуртка англійської мови, народилась 04  серпня 1992р.

Закінчила Бердичівський педагогічний  коледж   у 2011р. за спеціальністю «Дошкільне виховання»,  і здобула кваліфікацію вихователя з правом навчання іноземної мови; Рівненський державний  гуманітарний університет  у 2015р. за спеціальністю дошкільна освіта, здобула кваліфікацію  організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку, вчителя початкової школи.

З 24 лютого  2011р.  працює вихователем  дошкільного навчального закладу №27. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

Безпалько Анна Володимирівна,  вихователь  ІІ молодшої групи “Калинка”, народилась 21 грудня 1997р.

Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2017р. за спеціальністю «Дошкільне виховання», кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку, організатор образотворчої діяльності, у 2019р. Вінницький державний педагогічний університет ім.Михайла Коцюбинського здобула кваліфікацію: бакалавра дошкільної освіти, професійна кваліфікація вихователь дітей раннього та дошкільного віку, вчитель початкових класів.

З 10 листопада 2016р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

Навчається  у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського, факультет дошкільної, початкової  освіти та мистецтв ( 2 курс, ступінь магістра).

Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бкрдичівської міськради.

 

Гавриш Анна Олександрівна, вихователь  ІІ молодшої групи “Калинка”, керівник гуртка “Читайлик”,  народилась 10 березня 1988р.

Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2008р. за спеціальністю “Дошкільне виховання”, та здобула кваліфікацію керівник образотворчої діяльності в дошкільному закладі; Житомирський державний університет ім.І.Франка у 2012р. за спеціальністю “Біологія” та здобула кваліфікацію біолога, вчителя біології, географії та екології, організатора краєзнавчо-туристичної роботи.
     З 01 серпня 2008р. працює у дошкільному закладі.

У 2018р. за результатами атестації присвоєно  кваліфікаційну категорію “спеціаліст ІІ категорії”. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

Мартинюк Вероніка Юріївна, вихователь  І молодшої Б групи “Грайлики”, народилась  13 жовтня  1999р.

У 2019році закінчила Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю дошкільна освіта, спеціалізація вихователь дошкільного закладу з правом навчання іноземної мови, професійна кваліфікація  вихователь дітей дошкільного віку. Навчається у Житомирському університеті ім.І.Франка, факультет іноземної філології.

З  липня 2019р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

 

Павлюк  Вероніка Ігорівна, вихователь  І молодшої Б групи “Грайлики”, народилась 09 грудня  1998р.

Закінчила у 2018році Бердичівський  педагогічний коледж за спеціальністю дошкільна освіта, кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку.

У 2020р. закінчила  Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини,  здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр, спеціальність “Середня освіта (Українська мова і література)”, освітня програма Середня освіта (Українська мова і література).  Логопедія,  професійна кваліфікація вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури основної школи, логопед.

З 07 вересня 2017р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

Андрейчук  Юлія  Юріївна,  вихователь  старшої  групи “Веселка”, народилась 10 лютого 1996р.

Закінчила Житомирський державний університет ім.Івана Франка у 2018р., здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність Середня освіта, професійна  кваліфікація  магістр середньої освіти (Українська мова і література), вчитель української мови і літератури та англійської мови і світової літератури.

З 03 серпня 2020р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

 

Юрчук Ілона Юріївна,  вихователь  старшої  групи “Веселка”, народилась  17 листопада 1997р.

Закінчила   у 2016р. Бердичівський педагогічний коледж Житомирської обласної ради за  спеціальністю “Музичне мистецтво”  та здобула кваліфікацію вчитель музики, музичний керівник.

З 26 серпня 2020р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

 

 

 Постригань Юлія Анатоліївна , вихователь логопедичної А групи “Перлинка”,  народилась 29 грудня 1980р.

Закінчила Бердичівський педагогічний коледж у 2001р. по спеціальності “Дошкільне виховання”, за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку, керівник образотворчої діяльності; Київський національний педагогічний університет ім.П. Драгоманова  у 2011р. за спеціальністю “Дошкільне виховання”та здобула кваліфікацію організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку, логопеда дошкільних та реабілітаційних закладів.

З 01 вересня 2001р. розпочала педагогічну діяльність  у дошкільному закладі №28, з 01 листопада 2013 р. працює вихователем ДНЗ № 27.

У 2020р. за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст  першої категорії”. Нагороджена Грамотами управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради.

 

 Хворостяна Майя Петрівна, вихователь  логопедичної А групи “Перлинка”,  народилась 1 травня 1965р.

Закінчила Бердичівське педагогічне училище у 1992р. по спеціальності «Виховання в дошкільних закладах», за кваліфікацією вихователь в дошкільних закладах.

З 03 червня 1985р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

У 2019 році  атестована на підтвердження 11 тарифного розряду.

Нагороджена Грамотами управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради, Почесною грамотою Житомирської обласної організації.

 

Левчук Світлана Вікторівна, вихователь логопедичної Б групи “Чомусики”, народилась 2 вересня 1984р.

Закінчила Вінницький обласний комунальний гуманітарно-педагогічний коледж у 2005р. по спеціальності «Дошкільне виховання», за кваліфікацією вихователь дітей дошкільного віку, вихователь дітей з вадами зору.

З 14 травня 2012р. працює вихователем дошкільного навчального закладу № 27.

У 2016р. атестована на 11 тарифний розряд. Нагороджена Почесною Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міськради.

 

Кошова Ольга Олегівна, вихователь  логопедичної Б групи “Чомусики”, народилась 21 жовтня 1986р.

Закінчила Бердичівський педколедж у 2007р. по спеціальності “Дошкільне виховання”, за кваліфікацією вихователь дітей з правом навчання іноземної мови;  Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка  у 2010р. за спеціальністю  “Дефектологія” та здобула кваліфікацію логопеда, практичного психолога в закладах освіти.

З 01 грудня 2006 року працює у ДНЗ №27 вихователем.  У 2020р. за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію   “спеціаліст  першої  категорії”.

Нагороджена Грамотою управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради, Дипломом управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації.