ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ СЕМІНАР

«Казкові лабіринти гри»

 «Виховання та розвиток всебічно розвиненої особистості в процесі використання ігрової технології інтелектуально-творчого розвитку  дітей дошкільного віку В.В.Воскобовича»

Мета: розширити знання  педагогів про  ігрову  технологію  інтелектуально-творчого розвитку «Казкові лабіринти гри» В. Воскобовича;  аспектами її ефективного використання в освітньому процесі дошкільного закладу з метою пізнавального  розвитку дитячої особистості; розвивати дослідно-творчі педагогічні здібності, інноваційну культуру.

І засідання  (жовтень, 2020р.)

Особливості організації  ігрової діяльності з дітьми в інтелектуально ігровому центрі «Фіолетовий ліс» з використанням  універсального комплексу «Коврограф Ларчик»

 

Практичний показ:

Інтегроване заняття

(ознайомлення з природою, мовленнєве спілкування, ФЕМУ)

Тема: «Подорож  у казкову країну»

 Мета: продемонструвати  особливості організації  та варіативність ігрової діяльності з дітьми з використанням  універсального комплексу «Коврограф Ларчик» та «Мініларчик».

 

     ІІ Засідання  (грудень 2020р.)

Використання розвиваючих ігор технології В.Воскобовича у роботі з дошкільниками, направлених на різні аспекти дитячого розвитку

Практичний показ

Інтегроване заняття

(мовленнєве спілкування,ФЕМУ, конструювання)

Тема: «Подорож  у казкову країну»

 Мета: продемонструвати  особливості організації  та варіативність ігрової діяльності з дітьми в інтелектуально – ігровому центрі «Фіолетовий ліс».

 

Домашнє завдання

Презентація  дидактичного матеріалу

– «Скринька ігор Воскобовича»;

– «лепбуки» (ковробуки) з іграми Воскобовича.