Ви тут: Головна > Новини > Заробляємо та купуємо речі

Заробляємо та купуємо речі

Кожна дитина мріє бути дорослою, самостійно заробляти гроші, робити покупки, здійснювати власний вибір. Ось і в логопедичній групі «Чомусики» у грі-стратегії  «Купуємо речі»  діти  здійснювали  свою  мрію.

читати далі

    Цікавим сюрпризом для дітей на початку гри став лист, який надійшов від найменших малюків нашого дитячого садочку. Вихованці вирішили придбати для найменших необхідні речі.

   Щоб заробити гроші на покупки, малята вирішили здати в аптеку лікарські рослини, які збирали самостійно. Діти із задоволенням презентували їх, розповідаючи про користь рослин аптекарю, роль якого виконала вихователь Майя Петрівна, адже дуже прагнули отримати гроші.

    

   Грошові винагороди у аптеці підбадьорили малюків, але щоб заробити більше грошей, діти вирішили здати дитячий одяг до комісійного магазину. Женя Казмірчук запропонував придбати у нього теплий костюмчик, за що отримав 5 гривень, Женя Федорівський приніс м`який костюмчик для хлопчика, за що також не залишився без грошей, а от Руслан Климчук приніс найбільше речей. Назар Шевченко попросив за маленькі тапочки для хлопчика 2 гривні і він їх отримав.

   

   Усі зароблені гроші діти обміняти у банку на фішки: червоні – це великі гроші і за них можна купити дорогий товар, сині – дешевші, а жовті зовсім дешеві. 

   

     Свої фішки діти поклали у гаманці, щоб не загубити.

   Пригадавши основні правила дорожнього руху та поведінки у магазині, діти вирішили їхати автобусом, щоб заощадити кошти. І ось, коли квитки придбані, вихованці під веселу пісеньку «Автобус по місту котиться» вирушили в путь.

     

     В магазині діти самостійно обирали товар: посуд, іграшки та канцелярські товари.  

     Покупки дітворі принесли масу позитивних емоцій. А ще діти для малят робили смаколики із різнокольорового муле-патату.

    

     Гра для дітей була цікавою та повчальною.  Пишаюсь, що мої малята у спілкуванні були ввічливими та доброзичливими!

 

     Вихователь групи «Чомусики» Світлана Вікторівна Левчук.