Ви тут: Головна > Новини > Малювати з мамою або татусем цікавіше

Малювати з мамою або татусем цікавіше

Кожна дитина – це великий фантазер, мрійник, творець своєї справи . Узявши в руки олівець, пензлик чи фломастер дитина поринає у світ фантазій. Один мазочок, лінія, кільце і виходить щось красиве. Для кожної дитини її зображення найгарніше і неповторне.

читати далі

   У групі «Чомусики » діти дуже люблять малювати. Завдяки батькам у наших вихованців є яскраві фломастери, якісні олівці, пензлики, альбоми, фарба.

    

   Наші малята вчаться малювати не тільки на занятті, а й підкріплюють свої отримані знання і в повсякденному житті. У групі функціонує куточок самостійної художньої діяльності в якому є безліч цікавих підручних засобів для створення зображень, а саме : зубні щітки, соски, різні штампи, ковпачки від фломастерів та кришечки від зубних паст, пробки, піпетки, трафаретки, фарба, олівці, папір, розмальовки тощо.

   На день відкритих дверей 24 січня вихователь Левчук Світлана Вікторівна провела заняття з коментованого малювання на тему : «Зимова казка», в якому приймали участь батьки і діти.

    

   Цікавим сюрпризом для малюків на початку заняття було відео звернення від їжачка, який усю зиму спить у своїй нірці і зовсім не знає, яка ж та зима та діти погодилися розповісти йому усю правду про зиму. Маленькі знавці зимоньки подарували їжачкові велику візерунчасту сніжинку зі слів та білих ниток. На запитання вихователя ( Якщо взимку дуже слизько, то яка зима? …(слизька); Якщо взимку багато розваг, то зима яка?…(розважальна); Якщо взимку багато білого снігу, то зима яка? … (біло – сніжна); Якщо взимку багато свят, то яка зима? … (святкова), тощо) дошкільнята почергово, взявшись за кінчики нитки, давали відповідь. Таким чином діти зробили промінці сніжиночці і вона вийшла дуже красивою.

   Кожного року зима дарує усім діткам різноманітні сюрпризи. Щоб застерегти їжачка від неочікуваних негараздів, діти у грі «Що взимку добре, а що погано» розглядали зображення і прикріплювали на дошці картинку до сумного або ж до веселого смайлика. Таким чином вони закріпили правила поводження взимку.

   Дітям було дуже цікаво послухати справжню зимову казку і щоб краще запам’ятати її, малюки разом з батьками вирішили намалювати до неї ілюстрації. Світлана Вікторівна описувала сюжет, а присутні, відгадавши, малювали відповідь на неї: «У лісі росла пухнаста, висока, зелена та колюча…», «Прижав довгі вушка біленький…», «На небі світило кругле, променисте, жовте…». Малюючи, батьки і діти весело спілкувалися, домовлялися про те, хто що буде малювати.

   

   Після малювання діти закружляли у хороводі «Снігова бабуля». Потім розглядаючи ілюстрації, ділились враженнями від малювання, підкріплюючи позитивні емоції смайликами-«сніжиночками».

   Наші вихованці підготували для батьків невеличкі сюрпризи – малюнок дитини з його заповітною мрією.

   Світлана Вікторівна подякувала батькам за те, що знайшли час , прийшли до своїх діток у дитячий садочок і подарували їм незабутні враження.

    

Вихователь групи “Чомусики” Cвітлана Вікторівна Левчук