Ви тут: Головна > Новини > Ми Захисників України зустрічаємо, Покрову звеселяємо!

Ми Захисників України зустрічаємо, Покрову звеселяємо!

Сьогодні, 12 жовтня, «Мальва» заграла барвистими осінніми кольорами у піднесеному настрої. 

читати далі

  До дітей, напередодні свята Покрови (що також є днем Захисника України) завітали гості, яких вони дуже чекали – військовослужбовці 26 Бердичівської артилерійської бригади: Інна, Ігор, Сергій, Артур та Руслан.

    Як тільки гості зайшли до музичної зали, їх зустріли гучними оплесками вихованці «Мальви». Після знайомства дітки подарували гостям подарунки, які заздалегідь приготували разом зі своїми батьками.

    

   Цікавим та пізнавальним для присутніх був перегляд відео презентації, у якій розповідалося про історію походження свята Покрови, про значення цього свята, про важливість Покрови для наших предків – козаків та для нас.

     

   Першими військовослужбовців привітали вихованці старшої групи «Посмішка» піснею «Україна-матуся моя» – це був яскравий старт козацьким розвагам.

    

   Теплу атмосферу створювали спільні таночки з гостями: «Наше коло, мов сім’я» та «Танок щасливих людей».

   

   Вихованці цікавилися буднями військової служби, задавали запитання військовослужбовцям про те, чи займаються вони спортом, чи їздять у танку, чи влучно стріляють з автомата  та інші,  а ті, в свою чергу, дуже доступно та цікаво відповідали на них.

   

   Старші дошкільнята у поетичних рядках розповіли про міць і силу української армії, про любов до Батьківщини та подарували пісню – побажання «Хай мирне небо усміхається».

   

   До таких яскравих побажань приєдналися дошкільнята груп «Калинка», «Чомусики» та «Перлинка». Розповідаючи вірші, співаючи осінніх святкових пісень, звеселяли усе навколо.

   

   У захваті була дітвора та гості від гри «Перетягни канат». У кожній команді були  хлопчики, дівчатка і солдати – всі хотіли спробувати себе у ролі сильних «козачат».  Найбільше захоплення  принесло змагання між солдатами та вихованцями “Мальви”, які  великими стараннями вибороли собі перемогу!

    

   Протягом усього свята  панувала щира та дружня атмосфера, адже   солдати залюбки гралися, спілкувалися та танцювали з дітьми!

   Закінчилось свято побажаннями для військовослужбовців:

Хай щастя і радість всім Бог вам дарує,
У долі хай ніжність й кохання панує,
В житті нехай здійсняться всі ваші мрії,
Реальністю стануть задуми і надії.