Ви тут: Головна > Новини > Моя опора – це мій татусь!

Моя опора – це мій татусь!

 Всенародний День Батька в незалежній Україні ще порівняно молоде свято, що отримало путівку в життя 18 вересня 2009 року. Вся українська спільнота неухильно прагне до моделі доброго і турботливого батька.

 

читати далі

    Тож у дитсадку «Мальва» пройшла розвага під назвою «Моя опора – це мій татусь» за участю дітей дошкільних груп «Грайлики», «Перлинка», «Чомусики», «Посмішка», «Калинка» та їх родин.  Після привітального слова ведучих,  Наталії Петрівни Горбонос та Світлани Володимирівни Гусєвої, присутні гучними оплесками зустріли учасників розваги!

    Родини дошкільнят об’єдналися у дві команди, дістаючи кольорові «кульки» із чарівної скриньки.

   

      На зустрічі звучали слова вдячності та поваги, які підготували дошкільнята для своїх рідних.

Моя сім’я і дорога родина – це тато, мама, бабця і дідусь,
          Сестричка, братик і любов єдина  і я у них токож любити вчусь.

       

    Під час естафети «Хто швидше обійме» за сигналом чоловіки у мішках стрибали до своїх дітей, брали їх на руки, обіймали та разом поверталися до своєї команди.

     

    Радість від підтримки отримала дітвора, долавши перешкоди разом з дорослими у грі «Крок за кроком»!

        

     Спритність та згуртованість проявили учасники у ході гри «Передай обруч», завдання яких було пролізти в обруч, не розриваючи рук.

   

   А чи вміє тато готувати, щоб дитя нагодувати? Це перевірили у конкурсі «Смачні варенички». Розкачавши качалочкою шматочок тіста та начинивши ягідками горобини, дорослі передавали варенички дітям, які швидко носили їх у каструлі.

   

    Під час відпочинку була проведена розважальна хвилинка, яка показала, як добре батьки знають своїх діток. Присутні з цікавістю слідкували за тим, які відповіді дають татусі на запитання: «Яка улюблена гра та іграшка у дитини?», «Як звати бабусю мами?», «Яка страва подобається мамі, а яка малюку?», «Яку казку нещодавно розповіли?» тощо.

   Родзинкою для дітей та батьків стала гра «Я кидаю – ти лови», де діти кидали кульки, а батьки ловили їх у корзини, прикріплені на поясі.

    

    Бурні емоції в учасників і вболівальників викликав конкурс «Наш татусь – супермен». Батьки двох команд, взявшись за канат, з усією силою прагнули перетягнути його на себе!

    

    В кінці свята учасники були нагороджені медалями «Найкращий тато (дідусь, братик, дядя)», а дітвора – медалями «Найкраща донечка (синок, онук, племінник, сестричка)» та солодкими призами!

    

    Ми впевнені, що хвилини, проведені разом з дітьми, запам’ятаються нашим учасникам. Бажаємо, щоб у всіх родинах панували любов, взаєморозуміння та радість від спілкування.