Ви тут: Головна > Новини > Ти ж моя ластівка, я – твоя дитина

Ти ж моя ластівка, я – твоя дитина

Разом з першими пролісками  розцвіли і усмішки мам та бабусь наших «мальвеняток»!

 

 

 

 

 

 

 

 

читати далі

Дітки старанно готувалися до свята жінки та весни, вивчали багато віршиків, пісень, таночків, що стало приємним сюрпризом для матусь та бабусь на святі.

Малята  розпочинали свято піснею «Світ такий чудовий» – це давало зрозуміти усім навколо, що поряд з нами немає місця для суму та печалі, але є привід для невгамовної радості та щастя, адже малята співали матусям: «Будь завжди красива, а також – щаслива!», на цих словах неначе промінці сонечка заглядали у віконечка та дарували усім присутнім свій весняний теплий привіт.

Завітало Сонечко і Весна  до залу разом з піснями «Весняне сонечко», «Весело» та подарували «Теплий сонячний привіт!». 

Присутні з радістю приймали казкових героїв, дарували їм свої  теплі усмішки, невгамовні оплески, охоче гралися з ними, звеселяючи усе довкола.

Та не тільки завітали у гості традиційні весняні персонажі, а й приходили зовсім не звичайні, що для діток стало неймовірним сюрпризом. Малята були у захваті від веселого Карлсона, який прилетів, щоб поїсти смачненького.

Дітки з радістю подарували йому смачненькі таночки «Цукерочок» та «Шоколадних батончиків», а сам герой був приємно здивований таким теплим прийомом.

Була і незвичайна героїня – Кікімора, яка, не втримавшись від теплих компліментів наших вихованих Ельфів, вмить перетворилась на лагідну та чуйну справжню Леді! Бо хто ж,  як не «мальвенят»,  творять справжні дива!

На веселих весняних ранках оживали Квіти, бриніли Краплинки, стрибали навколо Сонечка чарівні Промінці, між ними  пролітали Метелики та Бджілки, просиналися від гомону Жучки.  Справжнісінька казка!

Також були найменшенькі малята «весняні промінчики» –  хлопчики,  «перші квіточки» – чарівні дівчатка,  «турботливі матусі» тощо.

Малята старанно вітали своїх матусь, співаючи мамі: «Ти ж моя ластівка! Я – твоя дитина. Найдорожча у житті, матінка єдина!». Не забули наші дітлахи і про берегинь любові і добра на землі, про своїх бабусь. Дзвінкоголосі бабусині пташенята щебетали: «Тепло обіймає, ніжно пригортає, це ж моя ріднесенька бабусенька!»

Не забували малята і погратися, але не самі, а зі своїми матусями, бабусями і татусями. Скільки різноманітних вражень дарували один одному та своїм рідним наші вихованці: бабусі шукали рідненькі долоньки, матусі співали діткам колискові, татусі з синочками допомагали матусі розвішувати хустинки.

Навіть створювали власний оркестр зі своїми матусями! І це у супроводі неймовірного дзвінкоголосого сміху, підтримки та оплесків!

Після таких теплих, щирих вітань дітки дарували матусям подарунки, зроблені власноруч.

На завершення свята  усі разом спостерігали за приємним сюрпризом, яким стала фото-презентація: «Ой, як добре з нею, мамою моєю!».