Ви тут: Головна > Новини > Через поле, через гай йшов до діток Миколай

Через поле, через гай йшов до діток Миколай

 19 грудня усі святкували велике, урочисте свято, яке не минуло і наш садочок. У черговий раз «Мальва» задзвеніла барвистими голосочками своїх вихованців, адже  “мальвенята”  з нетерпінням чекали дива.

читати далі

     Дітки дуже чекали та готувалися до гостя – Святого Миколая, вивчали багато пісень, таночків, віршів. На початку розваги прозвучала цікава розповідь та легенда про день Святого Миколая.

 

     Задали розвазі святкової атмосфери вихованці середньої групи «Грайлики» та «Калинка», виконавши хоровод «У лісі, лісі темному».

    

     Про чудеса зимових свят та про справжні зимові дива повідала старша група «Посмішка» піснею «Зимове диво». Віршованими рядками дітки вітали усіх присутніх та закликали Святого Миколая на свято, адже малята так на нього чекали.

     Сюрпризним моментом для малят став гість – Чортеня, яке «намагалося зіпсувати свято». Але біля «мальвенят» не можна залишатися злим, тому що вони випромінювали радість, чим і перетворили Чортеня на добре та ввічливе.

   

       Здивуванню і радості у вихованців не було меж, коли Миколай завітав до них, почувши пісню «Святий Миколаю, прийди», яку виконали вихованці груп «Перлинка» та «Чомусики».

     Звеселили святкового гостя дошкільники, затанцювавши «Танок щасливих діток».

     За таку веселу та добру атмосферу, щиро розказані вірші, веселі пісні та запальні танці Миколай роздав діткам подарунки.

  

     Натомість дітлахи дзвінкими голосочками пообіцяли бути слухняними.

    

   

     Миколай завітав і до групи «Сонечко», де господарі – найменші вихованці садочка. Малюки старанно готувалися до приходу Святого Миколая, зустріли його хороводом «Ой, весела в нас зима», також грали з ним у сніжки, розповідали вірші та танцювали «Таночок з мішечками».

     

 

     Задоволена дітвора з нетерпінням чекатиме повернення Миколая у наступному році!

       Керівник музичний Катерина Валеріївна Залюбівська