Ви тут: Головна > Новини > «Чомусики» у зоопарку

«Чомусики» у зоопарку

14 листопада діти логопедичної Б групи на підгруповому занятті з розвитку лексико-граматичної компетенції разом із вчителем-логопедом Наталією Олександрівною Домбровською відправились до зоопарку.

читати далі

    По дорозі до зоопарку дошкільники відгадували загадки про тварин Півночі та Півдня, а в правильності відповіді могли переконатися, побачивши їх силуетне зображення, як у тіньовому театрі.

   Зустрівшись з тваринами в зоопарку, малята шукали «родзинку» кожної з них. Дошколярики відмічали, що у слона – довгий хобот і великі вуха, у лева – гострі та міцні зуби, в жирафа – довга шия, в оленя – великі роги, а у білого полярного ведмедя – міцні, великі лапи з гострими кігтями.

   Потім «чомусики» почали міркувати, як покращити настрій тваринкам та вирішили назвати кожну лагідно.

   

  Лева назвали левиком, моржа – моржиком, жирафа – жирафиком, мавпу – мавпочкою, білого ведмедя – білим ведмедиком. Без сумніву, від таких приємних слів настрій у тваринок покращився.

    

   Вихованці зустріли черепаху Аху і весело порухалися під її пісеньку.

  Малята поглибили свої знання про погодні умови в Африці та Арктиці. Але вправа «Теплий і холодний вітерець» для розвитку мовленнєвого дихання налякала дитинчат тварин. Тому дошкільники допомогли мамам-тваринкам відшукати своїх діток.

   Чомусики переконались, що в зоопарку мекають різні тваринки, зовсім не схожі один на одного та вирішили подружити між собою великого слона і маленьку мавпочку, товстого моржа і стрункого оленя, жирафа з довгою шиєю і носорога з короткою.

   Із зоопарку дітвора поверталась із гарним настроєм, новими знаннями та позитивними емоціями!

 

     Вчитель-логопед   Наталія Олександрівна Домбровська.