Ви тут: Головна > Новини > Яке вікно замовити?

Яке вікно замовити?

Ранок четверга для дітей середньої А групи «Калинка» розпочався з відео – листа від мультяшного героя Міккі Мауса, де він запропонував замовити нове вікно.

читати далі

    Не легке завдання, але малята пообіцяли справитись. Дітворі було цікаво дізнатися історію виникнення вікна та зміною його вигляду з давніх до теперішніх часів.

    Завдяки екскурсії-огляду малі «калинчата» мали можливість познайомитись з новим типом вікон – металопластиковим. Вихованці були уважними слухачами та давали відповідь на питання вихователя Анни Володимирівни Безпалько про матеріали, що використовуються для його виготовлення, про основні властивості деяких з них.

    

    Цікавинкою для малят стала «Хвилинка експериментів», де вони мали можливість довести, що скло не пропускає воду, розприскуючи її з пульвелизатора;  що скло пропускає світло,  тому  його завжди потрібно тримати у чистоті.

    Дошкільнята з охотою взяли участь в інформаційній грі за змістом коректурної таблиці, вирішуючи завдання логічного змісту.

    Також діти мали змогу пригадати правила безпечної поведінки біля вікна.

     

    Для остаточного вибору вікна дошкільнята у двох командах визначали, у якого з вікон більше переваг: дерев’яного чи метало пластикового?

    За допомогою фішок діти мали змогу обрати ту характеристику, яка властива дерев’яному чи метало пластиковому вікну.  Виявилось, що найбільша перевага  у металопластикового, тому малята замовили його!

Вихователь середньої  А групи “Калинка” Анна Володимирівна Безпалько