Ви тут: Головна > Новини > І знову школа зустрічає дошколяриків «Мальви»

І знову школа зустрічає дошколяриків «Мальви»

     

читати далі

       Дошкільний навчальний заклад «Мальва» має багаторічну тісну співпрацю з НВК  «школа-гімназія-ліцей» №10.

   

   Одна з традицій співпраці – знайомство майбутніх першокласників  зі  школою.  6 листопада діти старших груп «Посмішка», «Чомусики» та «Перлинка» вирушили на довгоочікувану екскурсію.   Зі щирою усмішкою та відкритим серцем зустріла наших дошкільнят заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Василівна Мариняк.Почалась подорож зі шкільного подвір’я і продовжилась у приміщенні школи.

    Наталія Василівна познайомила дітей із шкільною бібліотекою.

       

   Дітей здивувала велика кількість книжок – від підлоги до стелі, настінні зображення, великий овальний стіл для читання.

    Далі малята подорожували коридорами школи, милувались виставками малюнків та аплікацій школярів; долучилися до прекрасного, розглядаючи картинну галерею художників нашого міста.

    

 

    «Цікавинкою» для малят було те, що вони завітали до перших класів під час уроку.

    

 

    Дітвора спостерігала за учнями: як вони сиділи за партами, піднімали руку, відповідали, робили фізкультхвилинку. Сподобалась дітям перерва, яка розпочалася після дзвінка.

 

    

    Радісно зустріли школярі, колишні випускники «Мальви», своїх вихователів, поділилися з ними враженнями про шкільне життя.

    Незабутній слід у серці діточок залишив Зимовий сад школи, де вони поспостерігали за мешканцями «живого куточку», захоплювались поробками школярів із покидькового матеріалу.

   

     А ще діти відвідали їдальню,  куточок спортивної слави.

    

    Постійно відчувалась позитивна атмосфера у школі. Спілкування з учнями та вчителями позитивно вплинуло на уявлення дошкільнят про школу, вони відчули себе майбутніми першокласниками.

   

   Від екскурсії діти отримали неабияке задоволення!

    

     Вихованці йшли зі школи з безліччю позитивних емоційвеличезним захопленням і бажанням навчатися у ній!

     Педагоги дошкільного закладу щиро дякують Наталії  Василівні за цікаво організовану екскурсію, гостинність та душевність!