Ви тут: Головна > Новини > Навчаємось цікаво

Навчаємось цікаво

Якщо дітям цікаво на занятті, то  навчання відбувається легко і невимушено, стверджує вчитель-логопед Наталія Сергіївна  Тіторчук.

читати далі

Організовуючи заняття нестандартно, підбираючи цікаві та водночас ефективні завдання з малятами групи «Перлинка», педагог провела заняття зі звукової культури мовлення, яке називалось «Майстер-шеф діти».

 На початку заняття дітей очікував сюрприз від учасників телепередачі –  складна скоромовка про сушки. Діти одразу погодились довести, що вони вміють розрізняти звуки  С-Ш у словах та реченнях.

Під час гри «Приготуємо чай» вихованці залюбки виконували завдання: робили артикуляційні вправи, вправлялись у диференціації звуків Ш-С ізольовано та в словах.

У дидактичній грі «Що в холодильнику» діти знаходили слова із заданим звуком серед інших слів.  Дошкільнята складали цікаві речення за наочністю, демонструючи чітку вимову  та диференціацію звуків С-Ш у зв’язному мовленні.

Дітлахи  переконалися, що звуки потрібно не тільки правильно вимовляти, але й не плутати їх у власному мовленні.

 

Після виконання всіх завдань вони з легкістю змогли промовити скоромовку і отримали приз – скриньку зі свіжими ароматними сушками.

Протягом всього заняття діти отримували позитивні емоції, висловлювали свої міркування з приводу  важливості  навчання вірної вимови звуків.