Ви тут: Головна > Новини > День сім’ї

День сім’ї

Міжнародний   День сім’ї   в  Україні  відзначають з 2012 року.  15 травня  у дитсадку «Мальва» пройшла розвага під назвою «Сімейні старти» за участю родин з груп «Грайлики», «Калинка» та «Посмішка».

читати далі

   Інструктор з фізкультури Любов Олегівна Федченко допомогла учасникам об’єднатися у дві команди, яких зустріли у залі гучними оплесками. Команди  налаштувалися  на спортивні змагання бадьорим  привітанням  один одного.

   У першій  естафеті для дітей під назвою «Склади сонечко» за сигналом інструктора з фізкультури малята проявили спритність та швидкість,  викладаючи  промінчики до сонечка.

   Згуртованість сімей  відчувалась у  грі «Гусеничка», завдання якої було  оббігаючи кеглі, повернутися за наступним гравцем, міцно тримаючи один одного.

   У перерві між естафетами Любов Олегівна запропонувала розминку для капітанів «Відгадай, хто я». За допомогою пантоміми  капітани активно відтворювали сказане пошепки  слово (черепаха, стілець, дерево, дитина, сонце, вихователь та інші), а  учасники іншої команди – відгадували, що викликало сміх та радість.

   У рухливій грі «Передай далі» команди проявили спритність, згуртованість передаючи  м’яч за сигналом  різними способами: між  ногами, зверху, збоку.

   Багато позитивних емоцій викликала гра «Спіймай», де діти кидали кульки у корзини, які були  прикріплені на поясі у татусів.

   Чи вміють матусі наших малят ліпити варенички?  У конкурсі «Нагодуй ляльку» мами діточок, зліпивши варенички, якнайшвидше, по одному, заносили їх у тарілочки для ляльок.

   Бурні емоції в учасників та вболівальників викликав конкурс для татусів «Хто сильніший». Команди, взявшись за канат, з усією силою прагнули перетягнути його до себе!

  Родини виконували усі завдання енергійно, швидко, з бажанням перемогти. Завершилось свято нагородженням солодкими медалями.

Протягом усього свята панував веселий настрій! Ми впевнені, що хвилини, проведені разом, допомогли об’єднати усіх присутніх в одне родинне коло «Мальви», де панує  любов.