Ви тут: Головна > Новини > Кльово – до школи все готово!

Кльово – до школи все готово!

Теплими травневими днями дзвінкоголосе «прощавай» пролунало у стінах нашого дитсадка. Веселе свято випуску склало незабутнє враження для діток та їх рідних. Радісною та затишною родиною “Мальва” провела таких дорослих та розумних  найстарших дітлахів у 1 клас.

читати  далі

Хоч і у цьому святі є краплинка суму, наші дітки ні на мить не зажурились, адже їх рідний садочок завше прийме їх у гості! Знаючи це, вихованці  співали  веселі пісні: «Кльово, кльово – до школи все готово!…», розповідали вірші про життя у стінах рідного  дитсадка; неначе найближчим людям,  співали побажання працівникам: «Щастя Вам і добра, бажаємо на довгії літа!».

Справжнім сюрпризом для малят був прихід  домовичка  на ім’я Кузя. Спочатку він трохи вередував, але пізніше  зізнався, що просто не хотів відпускати таких чудових діток, адже дуже їх любить.  Випускники  пообіцяли приходити у гості та не забувати садочок, і тоді Кузя  заспокоївся, співав та танцював з дітками!

Переконавшись, що «мальвенята»  готові стати школярами, Кузя став перевіряти батьків, приготувавши для них цікаве завдання – розгадати ребус та скласти гарне побажання для  своїх діток.  Коли батьки впорались із цим завданням,  Кузя  побажав усім міцного здоров’я, гарних шкільних років  та пішов далі стерегти  дитсадок.

На цьому не закінчились сюрпризи для діток, як і завдання  для батьків. Рідні мали відповісти на запитання про інтереси своєї дитинки, пізніше дізнавшись правильну відповідь! Здивуванню не було меж, як і гарному настрою присутніх.

На святі хлопці продемонстрували, що вони не лише справжні джентельмени, а й справжні  Супер-Мени! А дівчатка, що вони не тільки леді, а й втілення ніжності та витонченості!

Захоплюючим сюрпризом був візит на свято найменших вихованців садочка.  Малюки  групи “Сонечко” привітали випускників зі святом, побажали відмінно вчитись і чекати  їх у школі,   майбутні школярі подякували малятам та провели їх шаленими оплесками! Тут і дітки заспівали, що: «Час летить, не спинити ні на мить! Із садочка ми йдемо у 1 клас!»

Незабутнім враженням для кожного дошкільника стало вручення фотоальбому та медалі Випускника, адже вони так довго цього чекали!

Чарівною подією стало  пускання кульок у небо.  Загадавши заповітне бажання, дітки на рахунок 1, 2, 3 відпустили у майбуття своє бажання! Всі добре знають – ці бажання обов’язково здійсняться!

Ось так,  розповідаючи, «Що таке наш дитсадок», співаючи як там  «Кльово»,  бажаючи усім «Щастя» та танцюючи   “Леді” та “Супер – Мена”, отримавши побажання від рідних,  дітки провели свої незабутні враження про дитячий садочок Мальва!

А педагоги Мальви пообіцяли не забувати таких чудових випускників та чекати їх у гості! 

Ти зайчатко і ти слоненя, не сумуйте в куточку дарма! З вами гратися будуть нові малюки, нам вже треба до школи іти .”