Ви тут: Головна > Новини > А ми на рік дорослішими стали

А ми на рік дорослішими стали

Дружня  родина дошкільного навчального закладу №27 «Мальва»  зібралась разом, щоб відсвяткувати важливу для кожного дошкільника подію – перехід до наступної групи, адже  вони  стали старші на цілий рік!

читати  далі

Вихованців, одягнених у вишиванках, запросили на майданчик музичний керівник Катерина Валеріївна Залюбівська та інструктор з фізкультури Юлія Йосипівна Колійчук.

Надзвичайно зворушив дітей гімн України, який  вони виконали разом з  дорослими.  Щастям та любовю  сяяли їхні оченята, усі  стояли струнко,  тримаючи руку біля серця.

 Сюрпризом для малят став прихід Козака, роль якого виконала вихователь  Майя Петрівна Хворостяна.  Козак, який є прикладом мужності та відваги, влаштував для малят усіх  груп  справжні українські козацькі розваги!  

Діти ясельної групи “Сонечко”,  погравши у веселу гру «Хустинка»,   раділи, що  стали дорослішими  і перейшли у ІІ молодшу  групу “Посмішка”.  Дітлахи інших груп привітали їх гучними оплесками.

Слідом за «Посмішкою» довели, що гідні звання середньої групи  дошкільнята  «Веселки». Вони вправно грали у «Віночок» та, мов справжні козачата, танцювали гопака!

Надзвичайно об’єднала дітей   «Чомусиків» та «Перлинок» гомінка пісня  «Хай мирне небо усміхається!»,  проспівана щирими, дзвінкими голосочками у  патріотичному настроєві.  

Надзвичайно вправними виявилися  найстарші  діти  груп  «Грайлики» та «Калинка».  Хлопчики показали свої козацькі вміння та вправно долали перешкоди на «конях», а дівчатка довели, що  вміють готувати смачний наваристий борщ.

  Усі «мальвенята» привітали один одного  з  переходом у наступну групу гучними оплесками та  ходою з Козаком.

Радість та дитячий сміх лунали у «Мальві»,  даруючи  діткам і дорослим чудовий настрій.

Після  ігор та веселощів   вихованці отримали нагороди – медалі  з назвою  своєї групи: «ПОСМІШКА», «ВЕСЕЛКА», «КАЛИНКА», «ГРАЙЛИКИ», «ПЕРЛИНКА», «ЧОМУСИКИ».

 

Протягом усього свята панувала весела, дружня, патріотична атмосфера; задоволенню наших малят не було меж!